(صفحه کلید، Hangout، دوربین و کاغذدیواری ها)

Launcher اندروید 4.4 کیت کت ویژگی های به روزی دارد که در نمونه ی قبلی وجود نداشتند. برای مثال در این Launcher آیکون های زیباتر، برنامه های پیش فرض بیشتر و کارایی تازه تری نسبت به مدل های قبلی دیده می شود. یکی از قابلیت های تازه ی این Launcher پشتیبانی از ژست های لمسی به منظور رفتن به برنامه هایی چون Google Now است.

چگونه Google launcher جدید و برنامه های اندروید 4.4 کیت کت را نصب کنید


علاوه بر اینها امکان اجرای کاغذ دیواری ها در ابعاد کامل وجود دارد. اگر با Nexus 5 کار کنید می توانید مستقیماً ازhomescreen تنها با گفتن " به Google برو" به Voice Search دسترسی پیدا کنید. شایان ذکر است که می توانید سه APK را روی وسیله ی خود دانلود و نصب کنید.

اگر Google Search شما را مجبور کرد که آن را ببندید می توانید زبان جستجوی آن را تغییر دهید و یک بار آن را بسته و دوباره باز کنید. سپس مجدداً باید زبان جستجو را به همانی که اول بود برگردانید. طبق گزارش کاربران این فرآیند در Note 3 ساده تر از بقیه ی وسایل بوده است. برای دانلود Google Now جدید که 25 درصد دقت بیشتری دارد، صفحه کلید جدید مجهز به Emoji، برنامه ی جدید دوربین ، مجموعه ی به روز شده ی کاغد دیواری ها و برنامه ی Hangouts که پیام های عادی یا MMS شما را سازمان دهی می کند می توانید به لینک های زیر رجوع کنید:

چگونه Google launcher جدید و برنامه های اندروید 4.4 کیت کت را نصب کنید

نظرات (0)
برای نمایش آواتار خود در این وبلاگ در سایت Gravatar.com ثبت نام کنید. (راهنما)
نام :
پست الکترونیک :
وب/وبلاگ :
ایمیل شما بعد از ثبت نمایش داده نخواهد شد